MXHQ87WJ3000
DigiKey Part Number
490-MXHQ87WJ3000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MXHQ87WJ3000
Description
COAX CBL SMA TO TEST POINT 11.8"
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to Test Point 11.811" (300.00mm)
Category
1st Connector
SMA Jack
Manufacturer
Murata Electronics
1st Contact Gender
Female
Series
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Packaging
Bulk
2nd Connector
Test Point
Part Status
Active
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Style
SMA to Test Point
Length
11.811" (300.00mm)