DLP2ADN900HL4L is Obsolete and no longer manufactured.
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
4 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 2.13Ohm
DLP2ADN900HL4L
DigiKey Part Number
490-5154-2-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLP2ADN900HL4L
Description
CMC 130MA 4LN 90 OHM SMD
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
DLP2ADN900HL4L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
2.13Ohm
Voltage Rating - DC
5V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height (Max)
0.036" (0.92mm)
Impedance @ Frequency
90 Ohms @ 100 MHz
Base Product Number
Current Rating (Max)
130mA