DLP2ADA670HL4L
DigiKey Part Number
DLP2ADA670HL4L-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLP2ADA670HL4L
Description
CMC 130MA 4LN 67 OHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4 Line Common Mode Choke Surface Mount 67 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 1.25Ohm
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
DLP2ADA670HL4L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
1.25Ohm
Manufacturer
Murata Electronics
Voltage Rating - DC
5V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Mounting Type
Surface Mount
Part Status
Active
Size / Dimension
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Filter Type
Signal Line
Height (Max)
0.036" (0.92mm)
Number of Lines
4
Package / Case
0804 (2010 Metric), 8 Lead
Impedance @ Frequency
67 Ohms @ 100 MHz
Base Product Number
Current Rating (Max)
130mA