DLP11SN121SL2L is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Murata Electronics
In Stock: 151,685
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 8,719
Datasheet
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100 MHz 140mA DCR 2.5Ohm