DLP11SA900HL2L is Obsolete and no longer manufactured.
Murata Electronics
In Stock: 151,685
Datasheet
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 1.75Ohm