AI-000503E-60
DigiKey Part Number
314-1445-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AI-000503E-60
Description
TEST LEAD GATOR TO C CLAMP 60"
Detailed Description
60.0" (1524.00mm) Alligator Clip, Uninsulated To C Clamp Test Lead
Cable Length
60.0" (1524.00mm)