AI-000503E-36
DigiKey Part Number
314-1444-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AI-000503E-36
Description
TEST LEAD GATOR TO C CLAMP 36"
Detailed Description
36.0" (914.40mm) Alligator Clip, Uninsulated To C Clamp Test Lead
Cable Length
36.0" (914.40mm)