AI-000503E-120
DigiKey Part Number
314-1443-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AI-000503E-120
Description
TEST LEAD GATOR TO C CLAMP 120"
Manufacturer Standard Lead Time
3 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
120.0" (3048.00mm) Alligator Clip, Uninsulated To C Clamp Test Lead
Category
Configuration
Alligator to C Clamp
Manufacturer
Mueller Electric Co
1st Connector
Alligator Clip, Uninsulated
Series
2nd Connector
C Clamp
Packaging
Bag
Cable Length
120.0" (3048.00mm)