0008500113-05-R6
DigiKey Part Number
0008500113-05-R6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-05-R6
Description
5" PRE-CRIMP A3049 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Length
5.00" (127.00mm)
Alternate Color
5" PRE-CRIMP A3049 BLACK
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A3049 BLUE
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A3049 BROWN
5" PRE-CRIMP A3049 GREEN
5" PRE-CRIMP A3049 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3049 RED
3" PRE-CRIMP A3049 RED
4" PRE-CRIMP A3049 RED
6" PRE-CRIMP A3049 RED
8" PRE-CRIMP A3049 RED