ZVBP-K34R5G+
DigiKey Part Number
3157-ZVBP-K34R5G+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZVBP-K34R5G+
Description
RF FILTER BAND PASS 34.5GHZ MOD
Detailed Description
34.5GHz Center Frequency Band Pass RF Filter (Radio Frequency) 3GHz Bandwidth 2.5dB Module
Insertion Loss
2.5dB
Series
Package / Case
Module
Size / Dimension
2.362" L x 0.598" W (60.00mm x 15.20mm)
Frequency
34.5GHz Center
Height (Max)
0.598" (15.20mm)
Bandwidth
3GHz