ZB4PD1-500-N+
DigiKey Part Number
3157-ZB4PD1-500-N+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZB4PD1-500-N+
Description
PWR DIV / N / ROHS
Detailed Description
RF Power Divider 5 MHz ~ 500 MHz Isolation (Min) 20dB, 6° Imbalance (Max) Module
Category
Frequency
5 MHz ~ 500 MHz
Specifications
Isolation (Min) 20dB, 6° Imbalance (Max)
Packaging
Bulk
Size / Dimension
3.500" L x 2.130" W x 0.910" H (88.90mm x 54.10mm x 23.11mm)