ZB4PD1-2000-S+
DigiKey Part Number
3157-ZB4PD1-2000-S+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZB4PD1-2000-S+
Description
DC PASS PWRSPLTR, 800 - 2000 MHZ
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 800 MHz ~ 2 GHz Isolation (Min) 18dB, 5° Imbalance (Max) Module
Category
Frequency
800 MHz ~ 2 GHz
Manufacturer
Mini-Circuits
Specifications
Isolation (Min) 18dB, 5° Imbalance (Max)
Packaging
Tray
Size / Dimension
3.500" L x 2.130" W x 0.910" H (88.90mm x 54.10mm x 23.11mm)