ZAPD-900-5W-S+
DigiKey Part Number
3157-ZAPD-900-5W-S+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZAPD-900-5W-S+
Description
2 WAYS PWRSPLTR, 100 - 900 MHZ
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 100 MHz ~ 900 MHz Isolation (Min) 18dB, 1.5 VSWR (Max), 3° Imbalance (Max) Module, SMA Connectors
Category
Frequency
100 MHz ~ 900 MHz
Manufacturer
Mini-Circuits
Specifications
Isolation (Min) 18dB, 1.5 VSWR (Max), 3° Imbalance (Max)
Packaging
Bulk
Size / Dimension
2.000" L x 2.000" W x 0.780" H (50.80mm x 50.80mm x 19.81mm)