ZA3CS-400-3W-S+
DigiKey Part Number
3157-ZA3CS-400-3W-S+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZA3CS-400-3W-S+
Description
3 WAYS PWRSPLTR, 2- 400 MHZ, 50
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 2 MHz ~ 400 MHz Isolation (Min) 17dB, 3° Imbalance (Max) Module
Category
Frequency
2 MHz ~ 400 MHz
Manufacturer
Mini-Circuits
Specifications
Isolation (Min) 17dB, 3° Imbalance (Max)
Packaging
Tray
Size / Dimension
2.000" L x 2.000" W x 0.780" H (50.80mm x 50.80mm x 19.81mm)