SBTC-2-10-75LX+
DigiKey Part Number
3157-SBTC-2-10-75LX+TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SBTC-2-10-75LX+
Description
RF PWR DVDR 10MHZ-1GHZ 6SMD
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 10 MHz ~ 1 GHz Isolation (Min) 20dB, 5° Imbalance (Max) 6-SMD (5 Leads), Flat Lead
Category
Frequency
10 MHz ~ 1 GHz
Manufacturer
Mini-Circuits
Specifications
Isolation (Min) 20dB, 5° Imbalance (Max)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Size / Dimension
0.150" L x 0.155" W (3.81mm x 3.94mm)