MS473-10F
DigiKey Part Number
2333-MS473-10F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS473-10F
Description
RF SHIELD 0.917"X1.862" SOLDER
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Shield Frame 0.917" (23.30mm) X 1.862" (47.30mm) Solder
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
MS473-10F Models
Category
Height - Overall
0.209" (5.30mm)
Manufacturer
Masach Tech Ltd.
Length - Overall
1.862" (47.30mm)
Series
Width - Overall
0.917" (23.30mm)