MS345-20F
DigiKey Part Number
2333-MS345-20F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS345-20F
Description
RF SHIELD 0.846"X1.358" SOLDER
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Shield Frame 0.846" (21.50mm) X 1.358" (34.50mm) Solder
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
MS345-20F Models
Category
Height - Overall
0.126" (3.20mm)
Manufacturer
Masach Tech Ltd.
Length - Overall
1.358" (34.50mm)
Series
Width - Overall
0.846" (21.50mm)