MS345-20F | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 2333-MS345-20F-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | MS345-20F |
Description | RF SHIELD 0.846"X1.358" SOLDER |
Manufacturer Standard Lead Time | 11 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Shield Frame 0.846" (21.50mm) X 1.358" (34.50mm) Solder |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | MS345-20F Models |
Category | Height - Overall 0.126" (3.20mm) |
Manufacturer Masach Tech Ltd. | Length - Overall 1.358" (34.50mm) |
Series | Width - Overall 0.846" (21.50mm) |