EVAL3K3WLLCHBCFD7TOBO1
EVAL3K3WLLCHBCFD7TOBO1
DigiKey Part Number
448-EVAL3K3WLLCHBCFD7TOBO1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EVAL3K3WLLCHBCFD7TOBO1
Description
EVAL BOARD FOR ICE5QSAG XMC4200
Manufacturer Standard Lead Time
99 Weeks
Category
Power - Output
3.3kW
Manufacturer
Infineon Technologies
Voltage - Output
43.5V ~ 59.5V
Series
Voltage - Input
350V ~ 415V