SF526S/11PC35/11PC35/48IN
DigiKey Part Number
3628-SF526S/11PC35/11PC35/48IN-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SF526S/11PC35/11PC35/48IN
Description
COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM 4'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial 3.5mm to 3.5mm 7.70mm OD Coaxial Cable 48.0" (1.2m) 4.0'
Category
2nd Connector
3.5mm Plug
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type
7.70mm OD Coaxial Cable
Style
3.5mm to 3.5mm
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
3.5mm Plug
Frequency - Max
26.5 GHz
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C