M80-FD20368L0-0150L
DigiKey Part Number
952-M80-FD20368L0-0150L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-FD20368L0-0150L
Description
CBL L-TEK FMALE 3POS 150MM
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
3 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
Harwin Inc.
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Series
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")