G125-MC32005L4-0150M is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Harwin Inc.
In Stock: 531
Datasheet
MFR Recommended
Harwin Inc.
In Stock: 0
Datasheet
20 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.492' (150.00mm, 5.91")
Harwin’s Company Overview
G125-MC32005L4-0150M
DigiKey Part Number
G125-MC32005L4-0150M-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-MC32005L4-0150M
Description
1.25MM M/M 20POS 30AWG 150MM
Customer Reference
Detailed Description
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")