G125-MC21205M3-0150L
DigiKey Part Number
952-G125-MC21205M3-0150L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-MC21205M3-0150L
Description
6+6 POS. MALE DIL 28AWG CABLE AS
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Number of Rows
2
Manufacturer
Harwin Inc.
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Series
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")