G125-MC11605L4-0450L
DigiKey Part Number
952-2789-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-MC11605L4-0450L
Description
1.25MM M/L 16POS 26AWG 450MM
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
16 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Length
1.48' (450.00mm)