G125-MC11605L4-0150L
DigiKey Part Number
952-2786-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-MC11605L4-0150L
Description
1.25MM M/L 16POS 26AWG 150MM
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
16 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")