G125-FC13405L0-0150F is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Harwin Inc.
In Stock: 859
Datasheet
MFR Recommended
Harwin Inc.
In Stock: 1
Datasheet
In Stock: 0
34 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.492' (150.00mm, 5.91")
Harwin’s Company Overview
G125-FC13405L0-0150F
DigiKey Part Number
G125-FC13405L0-0150F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FC13405L0-0150F
Description
1.25MM F/F 34POS 26AWG 150MM
Customer Reference
Detailed Description
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")