G125-FC11605L0-0300F
DigiKey Part Number
952-2765-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FC11605L0-0300F
Description
1.25MM F/F 16POS 26AWG 300MM
Detailed Description
16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.984' (300.00mm, 11.81")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Length
0.984' (300.00mm, 11.81")