G125-3243496M3
G125-3243496M3
Harwin’s Company Overview
G125-3243496M3
DigiKey Part Number
952-4066-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-3243496M3
Description
CONN PLUG HSG 34POS 1.25MM
Detailed Description
34 Rectangular Connectors - Housings Plug Green 0.049" (1.25mm)
EDA/CAD Models
G125-3243496M3 Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Row Spacing
0.049" (1.25mm)
Mfr
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Packaging
Bag
Fastening Type
Screw Lock
Part Status
Active
Color
Green
Connector Type
Features
Jackscrews, Mating Flange, Polarizing Key
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C
Pitch
0.049" (1.25mm)