ECS-250-18-33-JTN-TR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
ECS Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Raltron Electronics
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 944
Parametric Equivalent
Eaton - Electronics Division
In Stock: 85
Eaton - Electronics Division
In Stock: 200
Raltron Electronics
EPSON
25 MHz ±20ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead