VPH3-0084-R | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | VPH3-0084-R |
Description | XFMR 14.2UH SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 21 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | For SMPS Transformer Isolation Surface Mount |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | VPH3-0084-R Models |
Category | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Manufacturer Eaton - Electronics Division | Mounting Type Surface Mount |
Series | Size / Dimension 0.673" L x 0.878" W (17.10mm x 22.30mm) |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Height - Seated (Max) 0.331" (8.40mm) |