ACDL2V0910-150-R
DigiKey Part Number
283-ACDL2V0910-150-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-ACDL2V0910-150-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-ACDL2V0910-150-RDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ACDL2V0910-150-R
Description
IND CLASSD FERRITE 15.0UH 3.5A S
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)