ACDL1V1004-150-R
DigiKey Part Number
283-ACDL1V1004-150-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-ACDL1V1004-150-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-ACDL1V1004-150-RDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ACDL1V1004-150-R
Description
IND AUDIO CLASS D 15.0UH 4.1A
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.472" L x 0.378" W (12.00mm x 9.60mm)