D32G-019.2M
DigiKey Part Number
CW661TR-ND - Tape & Reel (TR)
CW661CT-ND - Cut Tape (CT)
CW661DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
D32G-019.2M
Description
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
Detailed Description
19.2 MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
2mA
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)