5152-DKF-0048 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 116-5152-DKF-0048-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 5152-DKF-0048 |
Description | COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4' |
Manufacturer Standard Lead Time | 13 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type HP 190S 48.0" (1.2m) 4.0' |
Datasheet | Datasheet |
Category | 2nd Contact Gender Male |
Series | Length 48.0" (1.2m) 4.0' |
Packaging Bulk | Cable Type HP 190S |
Part Status Active | Overall Impedance 50 Ohms |
Style N-Type to N-Type | Frequency - Max 26 GHz |
1st Connector N-Type Plug | Color Gray |
1st Contact Gender Male | Features Shielded |
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line) | Operating Temperature -65°C ~ 200°C |