5151-DKF-0036
DigiKey Part Number
116-5151-DKF-0036-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
5151-DKF-0036
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type HP 190S 36.00" (914.40mm)
Length
36.00" (914.40mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
26 GHz
Operating Temperature
-65°C ~ 200°C