2151-DKF-0048
DigiKey Part Number
116-2151-DKF-0048-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
2151-DKF-0048
Description
COAX CBL SMA TO N-TYPE 4'
Manufacturer Standard Lead Time
13 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to N-Type HP 190S 48.0" (1.2m) 4.0'
Category
2nd Contact Gender
Male
Manufacturer
Cinch Connectivity Solutions Semflex
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Series
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Packaging
Bulk
Cable Type
HP 190S
Part Status
Active
Overall Impedance
50 Ohms
Style
SMA to N-Type
Frequency - Max
26 GHz