2151-DKF-0036 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 116-2151-DKF-0036-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 2151-DKF-0036 |
Description | COAX CBL SMA TO N-TYPE 36" |
Manufacturer Standard Lead Time | 13 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Cable Assembly Coaxial SMA to N-Type HP 190S 36.00" (914.40mm) |
Datasheet | Datasheet |
Category | 2nd Contact Gender Male |
Series | Length 36.00" (914.40mm) |
Packaging Bulk | Cable Type HP 190S |
Part Status Active | Overall Impedance 50 Ohms |
Style SMA to N-Type | Frequency - Max 26 GHz |