2151-DKF-0024
DigiKey Part Number
116-2151-DKF-0024-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
2151-DKF-0024
Description
COAX CBL SMA TO N-TYPE 24"
Manufacturer Standard Lead Time
13 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to N-Type HP 190S 24.00" (609.60mm)
Category
2nd Contact Gender
Male
Manufacturer
Cinch Connectivity Solutions Semflex
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Series
Length
24.00" (609.60mm)
Packaging
Bulk
Cable Type
HP 190S
Part Status
Active
Overall Impedance
50 Ohms
Style
SMA to N-Type
Frequency - Max
26 GHz