2122-DKF-0036
DigiKey Part Number
116-2122-DKF-0036-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
2122-DKF-0036
Description
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA HP 190S 36.00" (914.40mm)
Length
36.00" (914.40mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
26 GHz