2121-DKF-0012 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 116-2121-DKF-0012-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 2121-DKF-0012 |
Description | COAX CBL SMA TO SMA 12" |
Manufacturer Standard Lead Time | 13 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Cable Assembly Coaxial SMA to SMA HP 190S 12.00" (304.80mm) |
Datasheet | Datasheet |
Category | 2nd Contact Gender Male |
Series | Length 12.00" (304.80mm) |
Packaging Bulk | Cable Type HP 190S |
Part Status Active | Overall Impedance 50 Ohms |
Style SMA to SMA | Frequency - Max 18 GHz |
1st Connector SMA Plug | Color Gray |
1st Contact Gender Male | Features Shielded |
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line) | Operating Temperature -55°C ~ 85°C |