5152-DKF-0048
DigiKey Part Number
116-5152-DKF-0048-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
5152-DKF-0048
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type HP 190S 48.0" (1.2m) 4.0'
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
26 GHz
Operating Temperature
-65°C ~ 200°C