5151-DKF-0024
DigiKey Part Number
116-5151-DKF-0024-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
5151-DKF-0024
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type HP 190S 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
26 GHz
Operating Temperature
-65°C ~ 200°C