5151-DKF-0018
DigiKey Part Number
116-5151-DKF-0018-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
5151-DKF-0018
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type HP 190S 18.00" (457.20mm)
Length
18.00" (457.20mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
26 GHz
Operating Temperature
-65°C ~ 200°C