2151-DKF-0024 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 116-2151-DKF-0024-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 2151-DKF-0024 |
Description | COAX CBL SMA TO N-TYPE 24" |
Manufacturer Standard Lead Time | 13 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Cable Assembly Coaxial SMA to N-Type HP 190S 24.00" (609.60mm) |
Datasheet | Datasheet |
Category | 2nd Contact Gender Male |
Series | Length 24.00" (609.60mm) |
Packaging Bulk | Cable Type HP 190S |
Part Status Active | Overall Impedance 50 Ohms |
Style SMA to N-Type | Frequency - Max 26 GHz |