2122-DKF-0060
DigiKey Part Number
116-2122-DKF-0060-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
2122-DKF-0060
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 5'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA HP 190S 60.0" (1.5m) 5.0'
Length
60.0" (1.5m) 5.0'
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
26 GHz