2122-DKF-0048
DigiKey Part Number
116-2122-DKF-0048-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
2122-DKF-0048
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA HP 190S 48.0" (1.2m) 4.0'
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
26 GHz