2122-DKF-0024
DigiKey Part Number
116-2122-DKF-0024-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
2122-DKF-0024
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA HP 190S 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
26 GHz