DR100P69-S
DR100P69-S
DigiKey Part Number
315-DR100P69-S-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DR100P69-S
Description
DUAL ROW 1.00MM PITCH (STAGGERED
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Category
Number of Positions
69
Manufacturer
Chip Quik Inc.
Pitch
0.039" (1.00mm)
Series
Thermal Center Pad
0.118" L x 0.024" W (3.00mm x 0.60mm)