BOS1211AQR | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | BOS1211AQR |
Description | IC MTR DRV PIEZO 9V-16V 24-VFQFN |
Manufacturer Standard Lead Time | 2 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Motor Driver Power MOSFET SPI 24-QFN (4x4) |
Datasheet | Datasheet |
Category | Voltage - Supply 9V ~ 16V |
Manufacturer Boreas Technologies | Voltage - Load 120V |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ) |