AFFC-100-24-305-11 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
GCT
In Stock: 483
Datasheet
Image for AFFC-100-24-305-11 is not available
AFFC-100-24-305-11
DigiKey Part Number
AFFC-100-24-305-11-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AFFC-100-24-305-11
Description
CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 12"
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
24 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 12.0" (304.8mm)
Category
Pitch
0.039" (1.00mm)
Manufacturer
Assmann WSW Components
Length
12.0" (304.8mm)
Packaging
Bulk
Length - Exposed Ends
0.138" (3.50mm)